пʼятниця, 31 грудня 2021 р.

З наступаючим Новим роком Вас! Ваших друзів і знайомих! Ваших близьких і родичів! Зі святом!

На рубежі, між 23:59:59 і першими секундами року Нового хочеться побажати всім нам у ці останні миті, колись Нового, але вже так знайомого для нас року:обов’язково здоров'я, і не метушитися! Кожен день сповнений сенсу і багатий на найрізноманітніші події. Давайте будемо спокійні, зважені, і звичайно ж радісні! Нехай печалі минулого залишаться в минулому, і життя подарує нам безліч нових приводів не сумувати.

четвер, 30 грудня 2021 р.

Щиро вдячні за чудовий новорічний настрій та солодкі подарунки

Щиро вдячні за чудовий настрій, який нам створили старшокласники та педагог-організатор Тетяна Сергіївна, та солодкі подарунки від батьків. Нехай печалі минулого залишаться в минулому, і життя подарує нам безліч нових приводів не сумувати. Додасть сил, додасть настрою, обов’язково внесе ясність і поставить перед вами нові цікаві цілі.

Прийшов час нашого Новорічного свята

Останні приготування до Новорічного святкування

Рік має властивості коли-небудь таки закінчуватися і останні дні року, що минає в історію, можуть стати одними з найцікавіших днів у цьому році. Не секрет, що більшість з нас саме в цей унікальний день знаходяться в якомусь передчутті чогось доленосного і яскравого...

вівторок, 28 грудня 2021 р.

І знову сніг - і знову радість

Після гарячої чашки чаю з радістю вийшли на великій перерві на шкільне подвір'я. І знову сніг - дитячим радощам немає меж.

пʼятниця, 24 грудня 2021 р.

Новорічна газета - творча справа всього класу

Кожен рік має властивості коли-небудь таки закінчуватися і останні дні року, що минають в історію, можуть стати одними з найцікавіших днів у цьому році.

вівторок, 21 грудня 2021 р.

вівторок, 14 грудня 2021 р.

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства. 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.Тож щороку саме цього дня ми вшановуємо відважних ліквідаторів, хто, на щастя, поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто пішов за межу вічності.

понеділок, 13 грудня 2021 р.

З 13 грудня в школі триває тиждень здорового харчування

Основні принципи здорового харчування: Овочі та фрукти повинні становити основну частину прийому їжі – ½ тарілки. Забезпечте різноманітність кольору і виду їжі. І пам'ятайте, що картопля не вважається овочем у «Тарілці здорового харчування» через негативний вплив на рівень цукру в крові. Віддавайте перевагу цільнозерновим продуктам – ¼ тарілки: цільні та неочищені зернові – ячмінь, зерна пшениці, вівсянка, гречка, неочищений рис і продукти, виготовлені з них. Наприклад, макарони з твердих сортів пшениці корисніші, ніж білий хліб, білий рис і інші очищені зерна. Сила білка – ¼ тарілки. Риба, курка, квасоля, горіхи – здорові та різноманітні джерела білка. Їх можна додати в салат, і вони добре поєднуються з овочами. Обмежте споживання червоного м'яса і уникайте переробленого, як бекон і сосиски. Корисні рослинні олії – в помірній кількості. Обирайте корисні рослинні олії, як-от оливкова, рапсова, кукурудзяна, соняшникова, арахісова та інші. Уникайте частково гідрогенізованих олій, які містять шкідливі трансжири. Пам'ятайте, що знижена жирність не завжди означає користь. Пийте воду, каву або чай. Відмовтеся від солодких напоїв. Споживайте одну або дві порції молока і молочних продуктів на день. Обмежте вживання соку до маленької склянки на день. Будьте активні. Червоний чоловічок, який біжить уздовж «Тарілки здорового харчування» – це нагадування, що активність також важлива для контролю ваги. Віддайте перевагу якості харчування. Щоб розпочати використовувати «Тарілку здорового харчування», слід візуально поділити тарілку на чотири частини. Заповнювати тарілку варто таким чином, щоб кожну частину займала певна група продуктів: білкові страви, зернові, фрукти та овочі. Фрукти можна вживати як десерт або окремий прийом їжі. Не обов'язково розміщувати їх на тарілці. Головне не забувати про споживання фруктів у достатній кількості.

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ – БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ! (Інформаційна година в 8 класі)

21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні. Одне із знакових державних свят встановлене на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 ...