Максимівський ліцей Михайло-Лукашівської сільської ради Запорізької області
Наша участь в олімпіадах і конкурсах Сторінки
- Головна сторінка
- Індивідуальна форма навчання - сімейна форма здобуття освіти
- Безпека — базова потреба людини
- Здорове харчування - це легко!
- Наше навчання і життя в 6 класі 2022-2023 навчального року
- Фотогалерея нашого життя
- Наше життя в 5 класі (2021-2022 навчальний рік)
- Наша участь в олімпіадах і конкурсах
- Ми - найкращий клас, ми - одна сім'я
- Stop булінг
- Математика - цариця всіх наук
- Я - вчитель Максимівського НВК
- Результати дистанційного навчання вчителя - онлайн курси, вебінари, конференції
- Екстернат - форма навчання в школі
субота, 25 лютого 2023 р.
26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя
26 лютого в Україні відзначають День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
Саме в цей день у 2014 році в Сімферополі відбувся масовий мітинг. Він був організований Меджлісом кримськотатарського народу. Кримські татари, українці, представники інших національностей відважно вийшли під будівлю Кримського парламенту на підтримку територіальної цілісності України, на захист своєї свободи та демократії. Ця подія стала символом опору окупації, що триває вже дев’ять років.
Хвиля за хвилею проходять репресії, обшуки і незаконні затримання. Країна-агресор цинічно нехтує основоположними правами і свободами людини та міжнародним правом. Саме Крим став базою для окупантів під час вторгнення на материкову частину України.
Пліч-о-пліч з українцями кримські татари в складі ЗСУ боронять незалежність нашої держави та звільняють українську територію.
Крим – частина України й вона буде звільнена від окупанта.
У питанні приналежності Криму весь цивілізований світ на боці України. Наша країна має абсолютну міжнародну підтримку. Повернення Криму до України неодмінно відбудеться. «Піднімемо прапор над Кримом». Це гасло штурмової бригади «Кара-Даг», що нині формує Міністерство внутрішніх справ України. Саме вона буде звільняти окупований півострів від загарбників.
Крим – це Україна!
четвер, 23 лютого 2023 р.
Урок мужності "Україна – країна незламних людей"
Урок мужності "Україна – країна незламних людей" - "Патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей"
Справжній громадянин є патріотом своєї землі, держави. «Патріотами не народжуються, – вважав відомий український педагог Олександр Антонович Захаренко. – Ними стають у процесі становлення особистості, в процесі виховання і впливу засобів масової інформації на кожну людину. Патріотичні почуття – це сплеск емоцій, які трапляються в пориві спільної праці, щоб знайти вихід із безвихіддя, щоб захистити незалежність і волю».
Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради. Довгої вікової героїчної боротьби за волю.
Пам’ятаймо про незліченні жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності. Про героїв, що боронять нашу землю від ворогів.За право бути українцями інколи доводилось платити кров’ю. Україна була, є і буде!
неділя, 19 лютого 2023 р.
Година спілкування "Дух нескореної волі"
20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день і ми згадуємо про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів.
субота, 18 лютого 2023 р.
19 лютого - День державного Герба України
Щороку 19 лютого українці відзначають День Державного Герба України. Цього дня 1992 року Верховна Рада затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба. Він є одним із офіційних символів нашої держави, який уособлює в собі український народ, його культуру та звичаї.
Ще з давніх часів Тризуб являється символом нескореності та боротьби українців за свободу. Він має тисячолітню історію, починаючи з князівського роду Рюриковичів. Цікавим фактом є те, що з часів Української Народної Республіки Тризуб був затверджений Державним Гербом України, що підкреслює спадкоємність із попередніми періодами української історії.
Сьогодні Тризуб об’єднує українських патріотів, які захищають наш суверенітет і територіальну цілісність України.
понеділок, 13 лютого 2023 р.
14 лютого – Міжнародний день дарування книги
14 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день дарування книги (International Book Giving Day). Це свято з’явилося у 2012 році та покликане об’єднати всіх, хто любить книги.
Цього дня прийнято дарувати книги один одному, насамперед дітям, молоді, прищеплювати цим любов до читання, а також тим, чиї можливості доступу до читання книг обмежені. Можливо, подарована книга надасть відповіді на питання тому, кого вони хвилюють, для інших – стане джерелом натхнення, яскравих вражень та емоцій, або навіть дороговказом у житті.
Наш дарунок шкільній бібліотеці.
неділя, 12 лютого 2023 р.
Правила поведінки учнів під час онлайн уроку
Правила поведінки для учнів під час проведення дистанційного уроку
●Дистанційний урок - це час для навчання.
●Не запізнюйся на урок.
●Заходити тільки під своїм прізвищем та ім'ям. ( Всіх незнайомців рекомендовано залишати за «дверима» конференції)
●Привітайся з однокласниками та учителем -ввімкни камеру, приєднуючись до уроку.
●Дотримуйся академічної доброчесності: самостійно виконане завдання принесе тобі більше користі.
●Вчасно виконуй завдання, невиконане завдання оцінюються в 1 бал.
●Роботи, виконані пізніше зазначеного часу, вважаються такими, що невиконані та оцінюються в 1 бал
понеділок, 6 лютого 2023 р.
Міжнародний День безпечного Інтернету
7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це буде вже 20 День безпечного Інтернету.
День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.
Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
середа, 1 лютого 2023 р.
Кібербулінг – новий вид цькування у школах та серед дітей
З розвитком сучасних інформаційних технологій, засобів зв’язку, інтернету та соцмереж з’явився і такий вид шкільного насильства, як кібербулінг – приниження чи цькування за допомогою мобільних телефонів та інших гаджетів.
Іноді кібербулінг завдає більше шкоди, ніж побиття
Через соціальні мережі та спільноти в інтернеті поширення будь-якої інформації відбувається блискавично. Один клік – і принизливі фото, відео, пародійні зображення, чутки сягають величезної кількості адресатів. Кіберагрессори можуть цілодобово залякувати своїх жертв, створюючи в них ілюзію повного контролю їхнього життя і поведінки.
Діти часто не розповідають про булінг, бо бояться, що вони будуть покарані за «донос». Це захоплює агресора, і його методи стають більш жорстокими і наносять все більшої шкоди жертві.
Для кіберагрессора не обов’язково мати фізичну силу, авторитет і вплив на однолітків, щоб відчувати свою перевагу. Через інтернет можливість принизити, образити, тероризувати реалізується тільки за допомогою комп’ютера або мобільного телефону. Потрапивши до інтернету, інформація залишається там надовго та може з’являтись на різних ресурсах.
Це зумовлює тривалий травмуючий вплив на психіку дитини та може призвести до депресії або навіть самогубства.
Діти та підлітки часто викладають на своїх сторінках в соцмережах особисто інформацію, яка може бути використана агресором в цілях залякування. Та, на жаль, ще далеко не всі батьки знають про кібербулінг і методи захисту від нього. Менше 25% батьків вводять хоч якісь обмеження на користування інтернетом для своєї дитини, при цьому близько 70% дітей щодня заходять в інтернет, а 10% – страждають на виражену інтернет-залежність.
Як проявляється кібербулінг?
Залякування за допомогою повідомлень (погрози, образи) Розсилка фотографій в інтернеті (реальних або перероблених за допомогою фотошопу) Поширення чуток через соціальні мережі Крадіжка паролів соціальних мереж або даних входу в систему для поширення шкідливої інформації Шантаж Виманювання інтимних фотографій Образливі коментарі Або ж агресор може прикинутися вашою дитиною, створивши профіль з її ім’ям і фото, а потім писати через нього образливу інформацію, розсилати повідомлення однокласникам та іншеОзнаки того, що дитина, можливо, піддається нападам і цькуванню онлайн Будьте уважні, якщо ваша дитина:
проводить незвично багато часу в інтернеті, особливо вночі, раптово вимикає комп’ютер, коли ви заходите у кімнату, відповідає на телефонні дзвінки від людей, яких ви не знаєте, нервує, коли отримує нові повідомлення, втрачає інтерес до використання всіх гаджетів, отримує подарунки поштою невідомо від кого, втрачає інтерес до школи, нервує або турбується, коли туди потрібно йти, менше спілкується з друзями і родиною та стає потайною.
Підписатися на:
Дописи (Atom)
Негативні наслідки поширення фото- і відеоматеріалів в соціальних мережах
Ризик для національної безпеки Публікація фотографій мостів, залізничних станцій, аеропортів, тунелів чи військових логістичних об’єктів м...

-
14 березня в календарі національних свят України, відзначається та вшановується порівняно молоде Свято – День українського добровольця , да...
-
22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День Соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки...
-
21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні. Одне із знакових державних свят встановлене на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 ...