Максимівський ліцей Михайло-Лукашівської сільської ради Запорізької області
Наша участь в олімпіадах і конкурсах Сторінки
- Головна сторінка
- Індивідуальна форма навчання - сімейна форма здобуття освіти
- Безпека — базова потреба людини
- Здорове харчування - це легко!
- Наше навчання і життя в 6 класі 2022-2023 навчального року
- Фотогалерея нашого життя
- Наше життя в 5 класі (2021-2022 навчальний рік)
- Наша участь в олімпіадах і конкурсах
- Ми - найкращий клас, ми - одна сім'я
- Stop булінг
- Математика - цариця всіх наук
- Я - вчитель Максимівського НВК
- Результати дистанційного навчання вчителя - онлайн курси, вебінари, конференції
- Екстернат - форма навчання в школі
середа, 20 листопада 2024 р.
ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ – БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ! (Інформаційна година в 8 класі)
вівторок, 19 листопада 2024 р.
Всесвітній день дитини - 20 листопада
неділя, 10 листопада 2024 р.
Тиждень безпеки дорожнього руху
вівторок, 5 листопада 2024 р.
Захист навколишнього середовища під час війни
Війна завдає великої негативної шкоди навколишньому природному середовищу. Сучасні збройні сили значно і небезпечно впливають на природне середовище: забруднення територій військовою технікою, лісові пожежі від стрільб, пошкодження озонового шару під час запусків ракет і польотів військових літаків, радіоактивне забруднення довкілля підводними човнами з ядерними установками (як складники використаного ядерного палива, так і радіаційно забруднені корпуси виведених з експлуатації атомних підводних човнів, їх утилізація потребує великих витрат).
Збройні конфлікти забруднюють і руйнують довкілля, часто залишаючи постійний слід на ландшафті та біорізноманітті постраждалих держав. Російський конфлікт в Україні, наприклад, демонструє спустошення фауни та флори, коли держави ведуть війни в районах, багатих на біорізноманіття. Ми також стаємо свідками кількох жахливих тижнів, коли світ побачив, що відбувається, коли війна ведеться в державі з ядерною енергією. Таким чином, від знищення цілей у лісах чи на заповідних територіях до побічної шкоди, спричиненої розливами нафти в морському чи пустельному середовищі, токсичним хімічним забрудненням від покинутих боєприпасів, знищення сільськогосподарських угідь та знищення дикої природи – збройний конфлікт завдає шкоди природному середовищу.
Потрібні страждання не обов’язково повинні бути постійною та непоправною шкодою, але це має бути шкода, яка призводить до серйозної та довготривалої невигідності для здатності людини вести нормальне та конструктивне життя. Можна передбачити, що такі страждання можуть бути спричинені шляхом пошкодження елементів навколишнього середовища, на які покладаються особи, таких як викид забруднюючих матеріалів у повітря, забруднення джерел води, знищення посівів, затоплення тощо.
Захист навколишнього середовища в умовах збройних конфліктів є важливою проблемою сучасності, що вимагає негайного розгляду та ефективних заходів. Воєнні дії не лише призводять до людських трагедій і руйнування інфраструктури, але й мають серйозний вплив на навколишнє середовище та природні ресурси. Воєнні дії та використання різних видів зброї суттєво впливають на природне середовище, призводячи до серйозних наслідків для екосистем та здоровʼя людей. Невідповідність юридичної бази до реальних викликів захисту навколишнього середовища під час воєнних конфліктів створює важливу необхідність в розробці нових стратегій та міжнародних норм, які враховуватимуть сучасні реалії. У контексті цієї проблематики, існуючі стандарти та обмежені норми, які охороняють природне середовище, не вистачить комплексного та ефективного захисту в умовах воєнного конфлікту. Необхідною стає консолідація зусиль для розробки компромісних, але дієвих міжнародних стратегій, спрямованих на збереження екосистем у воєнний період та мінімізацію негативного впливу воєнних дій на навколишнє середовище.
Пожежна безпека в осінньо-зимовий період
Осінь – нелегка пора для рятувальників державної служби з надзвичайних ситуацій України. І це не дивно. Адже щорічно з приходом осінньо-зимового періоду значно збільшується кількість пожеж. Основними причинами пожеж у цей період були порушення вимог пожежної безпеки під час монтажу й експлуатації пічного опалення, електронагрівальних та газових приладів.
ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ – БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ! (Інформаційна година в 8 класі)
21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні. Одне із знакових державних свят встановлене на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 ...
-
14 березня в календарі національних свят України, відзначається та вшановується порівняно молоде Свято – День українського добровольця , да...
-
Тарас Григорович Шевченко - Великий Кобзар, геніальний поет і художник. Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем...