вівторок, 5 листопада 2024 р.

Пожежна безпека в осінньо-зимовий період

 

      Осінь – нелегка пора для рятувальників державної служби з надзвичайних ситуацій України. І це не дивно. Адже щорічно з приходом осінньо-зимового періоду значно збільшується кількість пожеж. Основними причинами пожеж у цей період були порушення вимог пожежної безпеки під час монтажу й експлуатації пічного опалення, електронагрівальних та газових приладів.

      З настанням холодної при та з метою пожежної безпеки, необхідно звертати вагу на стан опалювальних та електричних приладів! Опалювальні прилади, котельні та печі повинні відповідати нормам пожежної безпеки і перед початком осінньо-зимового сезону мають бути старанно перевірені та відремонтовані. Несправні опалювальні прилади не повинні допускатися до експлуатації. Під час експлуатації пічного опалення не припустимо залишати печі без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям; сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали; застосовувати для розпалювання легкозаймисті та горючі рідини; прокладати димоходи по горючих основах, та інше, що порушує правила пожежної безпеки. Очищення димоходів та печей від сажі слід проводити перед початком, а також впродовж усього опалювального сезону, а саме: опалювальних печей періодичної дії на рідкому і твердому паливі - не рідше одного разу на два місяці, кухонних плит і кип'ятильників - щотижня. 



     Якщо всі громадяни будуть дотримуватися правил пожежної безпеки в період опалювального сезону, кількість пожеж та надзвичайних ситуацій значно зменшиться, а відтак зменшиться кількість жертв і втрат. Хочеться вірити що більшість громадян так і робитимуть - з повагою ставитимуться до власного життя і майна.






Немає коментарів:

Дописати коментар

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ – БЕЗ ПРАВА НА ЗАБУТТЯ! (Інформаційна година в 8 класі)

21 листопада - День Гідності та Свободи в Україні. Одне із знакових державних свят встановлене на честь двох революцій - Помаранчевої 2004 ...