Максимівський ліцей Михайло-Лукашівської сільської ради Запорізької області
Наша участь в олімпіадах і конкурсах Сторінки
- Головна сторінка
- Індивідуальна форма навчання - сімейна форма здобуття освіти
- Безпека — базова потреба людини
- Здорове харчування - це легко!
- Наше навчання і життя в 6 класі 2022-2023 навчального року
- Фотогалерея нашого життя
- Наше життя в 5 класі (2021-2022 навчальний рік)
- Наша участь в олімпіадах і конкурсах
- Ми - найкращий клас, ми - одна сім'я
- Stop булінг
- Математика - цариця всіх наук
- Я - вчитель Максимівського НВК
- Результати дистанційного навчання вчителя - онлайн курси, вебінари, конференції
- Екстернат - форма навчання в школі
середа, 27 березня 2024 р.
Життя - це безцінний дар (профілактика суїцидальних тенденцій)
🚩 Проблема суїцидальності 🚩СУЇЦИД – трагічно перерване життя людини – важка втрата для рідних та друзів. Більшість суїцидів здійснюється на фоні психічного захворювання (найчастіше депресії).
▪️ У частоті самогубств чоловіки переважають над жінками у співвідношенні 4:1.
Вогнепальна зброя найбільш поширений метод самогубства серед чоловіків, жінки найчастіше вдаються до отруєння.
▪️ Суїцидальна поведінка є наслідком взаємодії соціальних, психологічних, культурних та інших чинників, а поширені міфи про самогубство призводять до того, що багато людей відчувають, що не можуть звернутися за допомогою...
Хоча насправді, є ефективні стратегії попередження та допомоги..
Профілактика суїцидальних дій є комплексним завданням, виконання якого можливе за ефективної взаємодії різних структур суспільства, має бути забезпечено комплексним підходом та виробленням конкретної превентивної стратегії.
Запитання, чому люди чинять суїцид, залишалося відкритим тисячоліттями.
Лише впродовж останнього півстоліття психологічні науки наблизилися до пошуку відповіді на нього.
▪️ Першу ґрунтовну психологічну теорію розробив Едвін Шнейдман, батько превенції суїциду в США.
Він стверджував, що суїцидальна поведінка має ціль – втекти від нестерпного психологічного болю.
▪️ Серед інших факторів, які впливають на суїцидальну поведінку: відчуття безнадії, самотності та труднощі з регуляцією емоцій.
▪️ Більшість фахівців галузі психічного здоров’я переконані, що суїцид є наслідком ускладнень нелікованих розладів психічного здоров’я і відображає важкість цих розладів. Наприклад, особа з нелікованою важкою депресією може розвинути суїцидальну поведінку.
▪️ Генетика ймовірно впливає теж на суїцидальність, роблячи людину більш вразливою, однак, навіть якщо у людини існує генетична схильність, це зовсім не означає, що вона розвине суїцидальну поведінку.
▪️ Також наявність стресових чи травматичних факторів, сексуального насилля у житті особи може вплинути на розвиток суїцидальної поведінки.
"Життя – це безцінний дар, який дається людині при народженні і те, як людина розпорядиться ним залежить від неї самої" - Сократ.
Любіть життя! Любіть навіть в найтяжчі моменти, і ця любов не тільки прикрасить їх, а й, можливо, заощадить ваше життя. Якщо ви цінуєте життя, ви зможете допомогти учням у найскладніших ситуаціях для них! А щоб оцінити життя, потрібно знати дві основні речі: нам потрібно, щоб нас любили, а ми повинні ставитися до себе з повагою, цінувати життя! Пам’ятайте, для боротьби з суїцидом достатньо однієї людини – тебе. Цінуйте життя і пам’ятайте: жити-це чудово! Збережіть позитивні емоції на весь наступний день. Успіхів Вам і внутрішньої рівноваги!
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Негативні наслідки поширення фото- і відеоматеріалів в соціальних мережах
Ризик для національної безпеки Публікація фотографій мостів, залізничних станцій, аеропортів, тунелів чи військових логістичних об’єктів м...

-
14 березня в календарі національних свят України, відзначається та вшановується порівняно молоде Свято – День українського добровольця , да...
-
22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День Соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки...
-
14 березня кожного року світ відзначає Міжнародний день числа «Пі» . Подію вигадав фізик Ларрі Шоу в 1987 році, зрозумівши, що за американс...
Немає коментарів:
Дописати коментар